Levinud probleem, mis kinnisvara müümisel tehinguni jõudmist takistab

Inimesed teevad kodu sisustamisel ühe möödapaneku, mis muudab kinnisvara hilisema müügi üsna keerukaks.

Sel ajal, kui kodus sees elad, on kahtlemata suurepärane idee sisustada elamine hästi isikupäraselt. Kui sa aga tead, et liigud mingil ajal edasi ja sellest ei saa sinu igavene kodu, mõtle sisekujunduslahenduste valimisel kindlasti ka selle peale, soovitab sisustusportaal Freshome.

Nimelt on väga silmatorkavalt isikupäraseid kodusid kordades raskem müüa kui neutraalsemaid. Eriti tasuks silmas pidada seda, et seinad võiks olla värvitud neutraalset tooni. Kui sa ei müü kodu koos sisustusega, siis pole tähtis, kas seal on sees moderne või klassikaline diivan, rustikaalne köögimööbel või hall minimalistlik. Kuid kõik, mis nõuab muutmiseks suisa remonti või viimistlustöid, võiks olla valitud laia massi maitse järgi ja pretensioonitu.

Los Angelese sisekujundaja John Linden meenutab näiteks, et tal oli kord klient, kes keeldus müües loobumast oma cowboy-teemalisest sisekujundusest. «Piirkond, kus ta kodu asus, on üldiselt väga menukas, elamised lähevad seal kaubaks kiiresti. Tema oma seisis müügis aga ligi aasta. Kui ta lõpuks oli nõus sisekujundust muutma, jõudsime tehinguni kiiresti,» toob ta hea näite sellest, kuidas vale sisekujundus müüki kahjustada võib.

Nii et tasub kuulata neid, kes soovitavad kodu enne müüki pisut isikupäratumaks muuta ja korjata ära isiklikumad esemed. See tõesti mõjutab seda, kui kiiresti kodu müüdud saab.

Anna-Liisa Mets

Allikas: Postimees.

Ostame kortereid Tallinnas.
Raha kohe kätte!
Helista: +372 56 486 711

Lisa kommentaar

Email again: