Kvaliteetne korter Lasnamäel müüb kiiresti

Lasnamäele ostetakse uusi kortereid aktiivsemalt kui mujale Tallinnasse, kuid uuest ainuüksi ei piisa – elukoht peab olema kvaliteetne, läbimõeldud ja säästlik.

Laagna tee ja Tondiraba jäähalli vahele, aadressile Virbi 10 peagi kerkiva kortermaja Central Residence pooled korterid on müüdud juba praegu ehk kuid enne ehituse algust. Hoonet arendava Liven Kinnisvara juhatuse liikme Andero Lauri sõnul on selline asi Eestis ennekuulmatu.

“Usun, et Central Residence’iga oleme teinud omalaadse rekordi, sest oma pika karjääri jooksul kinnisvaramaastikul ei ole ma kuulnud juhust, kus enam kui mitu kuud enne maja ehituse alustamist on pooled korterid müüdud,” lausus Laur.

Teisalt näitab see Lauri sõnul, et siinne kinnisvaraturg on muutumas euroopalikumaks ja inimeste usaldus arendajate vastu kasvanud.

“Skandinaavias, Suurbritannias ja mujal arenenud kinnisvaraturuga riikides on korterite ettemüümine täiesti tavaline, sest inimesed usaldavad arendaja ning ehitaja kvaliteeti. Võib öelda, et oleme teel uude ajajärku,” rääkis Laur. “Enamik praegu meie turul tegutsevaid arendajaid ning ehitajaid on kogenud ja kriisis karastunud. Projekte valitakse äärmiselt hoolikalt ja keskendutakse sellele, kuidas pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet.”

Mõistagi ei tule ette ostes korteri täishinda välja käia kohe. Central Residence’i puhul on selle aasta detsembrini korteri sissemaks 3000 eurot, pärast seda tuleb juba tasuda 15% tulevase korteri hinnast. Lauri sõnul on mõistlik sissemaks paljude inimeste ostuotsust positiivselt mõjutanud.

Central Residence on esimene korterelamu Eestis, kus koostöös turvafirmaga G4S pakutakse läbimõeldud valveteenust. St et valvatud on nii elu- kui üldruumid ning igal panipaigal on eraldi valve, samuti kogu hoone territoorium ning ühtses võrgus on ka tulekahjualarmid. Vajalikud seadmed paigaldatakse ehituse käigus ehk uus koduomanik selle pärast enam muretsema ei pea.

Laur lisas, et kiirelt arenev ja heade ühendustega Lasnamäe on atraktiivne elukeskkond, kuid Central Residence’i positiivne kogemus näitab, et koduostja pöörab varasemast oluliselt enam tähelepanu detailidele nagu energiatõhusus, siseviimistlus ja -kujundus. Samuti on oluline pereelu ja elustiili toetavate võimaluste lähedus nagu kool, kauplused, restoranid ja sportimisvõimalused.

Liven Kinnisvara on värske, ent kogenud tegijate juhitav kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja kinnisvaraarenduse alal tegutsev ettevõte. Liven Kinnisvara loob asukohast lähtuvalt parima elukeskkonna, milles vorm järgib funktsiooni, kus hoone suhtub austusega ümbritsevasse ning peegeldab moodsat esteetikat. Liven panustab projekti ettevalmistamisse vähemalt sama palju energiat kui selle teostamisse, suheldes partneritega ausalt ja selgelt.


Allikas Adaur.ee

Lisa kommentaar

Email again: